Apollo 68 2 — Hugo Boys 2

Zondag 05 maart — 10:30

Sportpark Apollo 68
't Ouwe Hof 1
1711RT HENSBROEK
Aanvangstijd
10:30
Icon
Veld
veld 1
Speelduur
90
Icon
Poule
B
Icon
Klasse
5e klasse B
Competitie
Nederlandse reguliere competitie

Kleedkamers

Kleedkamer
Apollo 68
-
Kleedkamer
Hugo Boys
-
Kleedkamer
Scheidsrechter(s)
-

Poulestand Nederlandse reguliere competitie

# Team G W GL V P + - PM
1 Alcmaria Victrix 4 9 6 1 2 19 32 20 0
2 Koedijk 2 8 6 0 2 18 24 13 0
3 Alkmaarsche Boys 4 9 6 0 3 18 32 21 0
4 Vitesse 22 5 8 5 2 1 17 29 18 0
5 Nieuwe Niedorp 2 9 5 1 3 16 34 20 0
6 LSVV 3 7 4 2 1 14 23 10 0
7 Vesdo 2 6 4 0 2 12 18 16 0
8 VIOS-W 3 10 4 0 6 12 37 32 0
9 Koedijk 3 9 3 0 6 9 28 26 0
10 Hugo Boys 2 10 2 1 7 7 9 25 0
11 Egmondia 2 10 2 1 7 7 19 48 0
12 Apollo 68 2 9 1 0 8 3 11 47 0

Pouleuitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag
Zo 04 dec 2022 Hugo Boys 2 — Alkmaarsche Boys 4 0 - 4
Zo 11 dec 2022 Koedijk 2 — Hugo Boys 2 2 - 0

Statistieken

Thuis gewonnen
Uit gewonnen
Percentage gewonnen
Apollo 68
69 (40%)
37 (20%)
30%
Hugo Boys
48% (48%)
90 (44%)
46%

Historische resultaten

Seizoen Datum Wedstrijd Uitslag
Seizoen 2022/'23 9 okt. 2022 Hugo Boys 2 - Apollo 68 2 3 - 0
Seizoen 2011/'12 3 mei 2012 Apollo 68 2 - Hugo Boys 2 3 - 3
Seizoen 2011/'12 20 nov. 2011 Hugo Boys 2 - Apollo 68 2 4 - 2
Seizoen 2009/'10 18 apr. 2010 Hugo Boys 2 - Apollo 68 2 2 - 1
Seizoen 2009/'10 27 sep. 2009 Apollo 68 2 - Hugo Boys 2 0 - 4
Seizoen 2009/'10 6 sep. 2009 Hugo Boys 2 - Apollo 68 2 4 - 0

Teams

Apollo 68 2
Thuisteam
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Does, Rutger
Dol, Juup
Jong, Rico de
Kuilboer, Kees
Nijboer, Tim
Smit, Björn
Spil, Marcel
Vendel, Pieter
Vlaar, Liam
Weel, Stef
Technische staf
Afgeschermd Ass.-trainer/coach
Wenker, Joris Trainer/coach
Hugo Boys 2
Uitteam
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Groot, Kylian
Groot, Paul
Haisma, Dennis
Kleef, Sander van
Kroon, Alex
Kunst, Thomas
Rendering, Lex
Schellevis, Roberto
Slijkerman, Ferry
Snel, Thijs
Stam, Iep
Terweij, Kevin
Veen, Tom Van
Vliet, Sjors van der
Wals, Chimano
Zut, Jorn
Zut, Kjell
Zuurbier, Mike
Technische staf
Padje, Dion van 't Trainer
Rendering, Lex Ass.-trainer/coach
Overige staf
Stam, Iep Teammanager