Bestuur & commissies

Hugo Boys heeft een rijk bezit aan vrijwilligers. Hieronder vind u de contactgegevens van de verschillende besturen en commissies.

Dorpshuis
072 5711585
Afgelastingen senioren
Siem Hand
072 5740761
Afgelastingen jeugd
Ton Groot
072 5742459

Bestuur

Voorzitter
Wim Haisma
06 51171304
w.haisma@quicknet.nl
Secretaris/KNVB aangelegenheden
Lex Rendering
06 12188998
secretaris@hugoboys.nl
Bestuurslid
Manus van Vliet
Bestuurslid
Nic Groot
Penningmeester
Stella Hoppen Stoop
0226 421288
info@stellastoop.nl
Materialen
Vacature
Ledenadministratie
John Beers
06 46701788
ledenadministratie@hugoboys.nl
Seniorencommissie
Adrie Entius
072 5711557
apc.entius@planet.nl
Veld- en zaalvoetbal mannen
Damesvoetbal
Nic Groot
072 5711243
nic.groot@hetnet.nl
Wedstrijdzaken
Siem Hand
072 5740761
s.hand1@quicknet.n
Dorpshuiszaken
Willem Wester
072 5719382
willemwester@hotmail.com
Accommodatie/materiaal
Bestuurslid accommodatie/materialen
Pé Entius
06 30083644
Assistent Adriaan Overtoom
072 5718682
a.overtoom@quicknet.nl

Jeugdcommissie

Wedstrijdzaken jeugd
Joey Beers​​​​
06 13093849
zaterdag@hugoboys.nl

Algemene zaken
Carla Jonkergouw
06 20365280
Scheidsrechterszaken jeugd
Dion van 't Padje
06 30457506
Toernooien
Mike Zuurbier

Sponsorcommisie

Voorzitter
Giel Borst
06 46731275
sponsorcommissie@hugoboys.nl
Koen de Koning
06 48795268
Mariët Ursem
06 50208209
Derek Ursem
06 22925211
Rob Doodeman
Namens handbal
Alex Overtoom
06 83219473

Kantinecommisie

Verhuur dorpshuis
José Wolkers
hwolkers@planet.nl
Planning
Ineke Hoogland
p.hoogland@quicknet.nl, dorpshuis@hugoboys.nl
072 5741533
Algemene zaken
Annet Dekker
annetdekker@live.nl
Schoonmaak aanvulling voorraad
Karin Dekker
Inkoop
Alex Overtoom
alex.overtoom@quicknet.nl
Verhuur dorpshuis
José Wolkers
hwolkers@planet.nl
Technische zaken
Gerrit Zuurbier
Financiën
Erik Kruijer
ewg.kruijer@quicknet.nl

Website beheer

JK Webdesign
info@jk.nl