Bestuur & commissies

Hugo Boys heeft een rijk bezit aan vrijwilligers. Hieronder vind u de contactgegevens van de verschillende besturen en commissies.

Dorpshuis
072 5711585
Afgelastingen senioren
Siem Hand
072 5740761
Afgelastingen jeugd
Piet Tesselaar
072-5715566

Bestuur

Voorzitter
Wim Haisma
06 51171304
w.haisma@quicknet.nl
Secretaris/KNVB aangelegenheden
Lex Rendering
06 12188998
secretaris@hugoboys.nl
Penningmeester
Stella Stoop
+31 6 36317024
stella@hktbv.nl
Ledenadministratie
John Beers
06 46701788
ledenadministratie@hugoboys.nl
Seniorencommissie
Adrie Entius
072 5711557
apc.entius@planet.nl
Veld- en zaalvoetbal mannen
Technische commissie
Vacature 
 
Wedstrijdzaken senioren
Siem Hand
072 5740761
s.hand1@quicknet.n
Dorpshuiszaken
Willem Wester
072 5719382
willemwester@hotmail.com
Accommodatie/materiaal
Bestuurslid accommodatie/materialen
Pé Entius
06 30083644

Jeugdcommissie

Voorzitter
Kees Molenaar
kees.mirjam@gmail.com

Wedstrijdzaken jeugd
Karin Zuurbier 
6 54 97 75 07
zaterdag@hugoboys.nl

Aanspreekpunt trainer / coaches
Kevin Hof
kevinhof@ziggo.nl
Terreindienst zaterdag
Bob Ursem
06 50230983
b.ursem@quicknet.nl
Algemene zaken
Tanja Zuurbier
josentanja@quicknet.nl
Linda van Schagen
vanschagen318@gmail.com

Frits van den Berg
06 122 025 41
vdbergprojectbegeleiding@live.nl

Sponsorcommisie

Voorzitter
Giel Borst
06 46731275
sponsorcommissie@hugoboys.nl
Alex Overtoom
06 83219473
Linda van Veen
 
John Peeters
06 13131336
Rob Doodeman
Namens handbal
Janine Bakker
Namens handbal
 

 

Kantinecommisie

Verhuur dorpshuis
José Wolkers
hwolkers@planet.nl
Planning
Ineke Hoogland
p.hoogland@quicknet.nl, dorpshuis@hugoboys.nl
072 5741533
Financiën
Erik Kruijer
ewg.kruijer@quicknet.nl
Schoonmaak aanvulling voorraad
Karin Dekker
Technische zaken
Gerrit Zuurbier
 
 

Website beheer

Lex Rendering
website@hugoboys.nl