Koedijk 3 — Hugo Boys 2

Zondag 16 oktober — 11:00

Sportpark De Weijdt
Saskerstraat 164
1831CP KOEDIJK
Aanvangstijd
11:00
Icon
Veld
veld 2 - (B)
Speelduur
90
Icon
Poule
B
Icon
Klasse
5e klasse B
Competitie
Nederlandse reguliere competitie

Kleedkamers

Kleedkamer
Koedijk
-
Kleedkamer
Hugo Boys
-
Kleedkamer
Scheidsrechter(s)
-

Poulestand Nederlandse reguliere competitie

# Team G W GL V P + - PM
1 VIOS-W 3 1 1 0 0 3 4 0 0
2 Vesdo 2 1 1 0 0 3 5 2 0
3 Koedijk 2 1 1 0 0 3 4 1 0
4 Egmondia 2 1 1 0 0 3 5 3 0
5 Koedijk 3 1 1 0 0 3 5 3 0
6 LSVV 3 1 1 0 0 3 4 2 0
7 Apollo 68 2 1 0 0 1 0 3 5 0
8 Vitesse 22 5 1 0 0 1 0 3 5 0
9 Alkmaarsche Boys 4 1 0 0 1 0 2 4 0
10 Alcmaria Victrix 4 1 0 0 1 0 2 5 0
11 Nieuwe Niedorp 2 1 0 0 1 0 1 4 0
12 Hugo Boys 2 1 0 0 1 0 0 4 0

Pouleuitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag
Zo 25 sep 2022 Hugo Boys 2 — VIOS-W 3 0 - 4

Statistieken

Thuis gewonnen
Uit gewonnen
Percentage gewonnen
Koedijk
97 (59%)
69 (42%)
50%
Hugo Boys
47% (47%)
90 (45%)
46%

Historische resultaten

Seizoen Datum Wedstrijd Uitslag
Seizoen 2014/'15 12 apr. 2015 Koedijk 3 - Hugo Boys 2 4 - 0
Seizoen 2014/'15 23 nov. 2014 Hugo Boys 2 - Koedijk 3 3 - 0
Seizoen 2012/'13 3 mrt. 2013 Hugo Boys 2 - Koedijk 3 2 - 2
Seizoen 2012/'13 30 sep. 2012 Koedijk 3 - Hugo Boys 2 4 - 0
Seizoen 2009/'10 11 apr. 2010 Hugo Boys 2 - Koedijk 3 5 - 1
Seizoen 2009/'10 8 nov. 2009 Koedijk 3 - Hugo Boys 2 3 - 0

Teams

Koedijk 3
Thuisteam
Baas, Dave
Bergenhenegouwen, Rick
Bosch, Ramon
Delden, Giordy van
Goudsblom, Manuel Aanvaller
Hazebelt, Bas Verdediger
Hoeksema, Gylliam Middenvelder
Jongejan, Jasper Verdediger
Koning, Ruben de Verdediger
Luit, Michael van der Doelverdediger
Oud, Dylan
Piek, Daley Middenvelder
Rahaui, Oussama
Rotteveel, Ryan Verdediger
Spruijt, Mick Verdediger
Tesselaar, Roy
Vogel, Bas de Aanvaller
Overige staf
Bergenhenegouwen, Rick Teammanager
Spruijt, Mick Teammanager
Hugo Boys 2
Uitteam
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Groot, Paul
Haisma, Dennis
Kleef, Sander van
Kroon, Alex
Kunst, Thomas
Plak, Edwin
Rendering, Lex
Schellevis, Roberto
Slijkerman, Ferry
Snel, Thijs
Stam, Iep
Terweij, Kevin
Veen, Tom Van
Vliet, Sjors van der
Wals, Chimano
Zut, Jorn
Zut, Kjell
Zuurbier, Mike
Technische staf
Padje, Dion van 't Trainer
Rendering, Lex Ass.-trainer/coach
Overige staf
Stam, Iep Teammanager