Koedijk 2 — Hugo Boys 2

Zondag 11 december — 11:00

Sportpark De Weijdt
Saskerstraat 164
1831CP KOEDIJK
Aanvangstijd
11:00
Icon
Veld
veld 3 - (C)
Speelduur
90
Icon
Poule
B
Icon
Klasse
5e klasse B
Competitie
Nederlandse reguliere competitie

Kleedkamers

Kleedkamer
Koedijk
-
Kleedkamer
Hugo Boys
-
Kleedkamer
Scheidsrechter(s)
-

Poulestand Nederlandse reguliere competitie

# Team G W GL V P + - PM
1 VIOS-W 3 1 1 0 0 3 4 0 0
2 Vesdo 2 1 1 0 0 3 5 2 0
3 Koedijk 2 1 1 0 0 3 4 1 0
4 Egmondia 2 1 1 0 0 3 5 3 0
5 Koedijk 3 1 1 0 0 3 5 3 0
6 LSVV 3 1 1 0 0 3 4 2 0
7 Apollo 68 2 1 0 0 1 0 3 5 0
8 Vitesse 22 5 1 0 0 1 0 3 5 0
9 Alkmaarsche Boys 4 1 0 0 1 0 2 4 0
10 Alcmaria Victrix 4 1 0 0 1 0 2 5 0
11 Nieuwe Niedorp 2 1 0 0 1 0 1 4 0
12 Hugo Boys 2 1 0 0 1 0 0 4 0

Pouleuitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag
Zo 25 sep 2022 Hugo Boys 2 — VIOS-W 3 0 - 4

Statistieken

Thuis gewonnen
Uit gewonnen
Percentage gewonnen
Koedijk
104 (54%)
67 (34%)
44%
Hugo Boys
47% (47%)
90 (45%)
46%

Historische resultaten

Seizoen Datum Wedstrijd Uitslag
Seizoen 2017/'18 20 mei 2018 Koedijk 2 - Hugo Boys 2 3 - 4
Seizoen 2017/'18 3 dec. 2017 Hugo Boys 2 - Koedijk 2 1 - 0
Seizoen 2016/'17 5 mrt. 2017 Koedijk 2 - Hugo Boys 2 0 - 2
Seizoen 2016/'17 18 sep. 2016 Hugo Boys 2 - Koedijk 2 3 - 1
Seizoen 2015/'16 17 apr. 2016 Hugo Boys 2 - Koedijk 2 1 - 0
Seizoen 2015/'16 29 nov. 2015 Koedijk 2 - Hugo Boys 2 2 - 2
Seizoen 2006/'07 1 apr. 2007 Koedijk 2 - Hugo Boys 2 4 - 1
Seizoen 2006/'07 8 okt. 2006 Hugo Boys 2 - Koedijk 2 0 - 3

Teams

Koedijk 2
Thuisteam
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Dubbelaar, Renzo
Heijden, Michael van der
Heijden, Tristan van der
Jong, Pim de
Nijman, Onne
Pan, Kelvin
Peereboom, Maarten
Schultz, Mick
Schultz, Roy
Vooren, Jordi van de
Zel, Lars Van der
Technische staf
Heijden, Michael van der Trainer/coach
Hugo Boys 2
Uitteam
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Groot, Paul
Haisma, Dennis
Kleef, Sander van
Kroon, Alex
Kunst, Thomas
Plak, Edwin
Rendering, Lex
Schellevis, Roberto
Slijkerman, Ferry
Snel, Thijs
Stam, Iep
Terweij, Kevin
Veen, Tom Van
Vliet, Sjors van der
Wals, Chimano
Zut, Jorn
Zut, Kjell
Zuurbier, Mike
Technische staf
Padje, Dion van 't Trainer
Rendering, Lex Ass.-trainer/coach
Overige staf
Stam, Iep Teammanager