VIOS-W 3 — Hugo Boys 2

Zondag 05 februari — 11:00

Sportpark De Doorbraak
Doorbraak 18
1749AM WARMENHUIZEN
Aanvangstijd
11:00
Icon
Veld
veld 1
Speelduur
90
Icon
Poule
B
Icon
Klasse
5e klasse B
Competitie
Nederlandse reguliere competitie

Kleedkamers

Kleedkamer
VIOS-W
-
Kleedkamer
Hugo Boys
-
Kleedkamer
Scheidsrechter(s)
-

Poulestand Nederlandse reguliere competitie

# Team G W GL V P + - PM
1 Alcmaria Victrix 4 9 6 1 2 19 32 20 0
2 Koedijk 2 8 6 0 2 18 24 13 0
3 Alkmaarsche Boys 4 9 6 0 3 18 32 21 0
4 Vitesse 22 5 8 5 2 1 17 29 18 0
5 Nieuwe Niedorp 2 9 5 1 3 16 34 20 0
6 LSVV 3 7 4 2 1 14 23 10 0
7 Vesdo 2 6 4 0 2 12 18 16 0
8 VIOS-W 3 10 4 0 6 12 37 32 0
9 Koedijk 3 9 3 0 6 9 28 26 0
10 Hugo Boys 2 10 2 1 7 7 9 25 0
11 Egmondia 2 10 2 1 7 7 19 48 0
12 Apollo 68 2 9 1 0 8 3 11 47 0

Pouleuitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag
Zo 04 dec 2022 Hugo Boys 2 — Alkmaarsche Boys 4 0 - 4
Zo 11 dec 2022 Koedijk 2 — Hugo Boys 2 2 - 0

Statistieken

Thuis gewonnen
Uit gewonnen
Percentage gewonnen
VIOS-W
91 (55%)
65 (40%)
48%
Hugo Boys
48% (48%)
90 (44%)
46%

Historische resultaten

Seizoen Datum Wedstrijd Uitslag
Seizoen 2022/'23 25 sep. 2022 Hugo Boys 2 - VIOS-W 3 0 - 4
Seizoen 2017/'18 15 apr. 2018 VIOS-W 3 - Hugo Boys 2 1 - 6
Seizoen 2017/'18 24 sep. 2017 Hugo Boys 2 - VIOS-W 3 2 - 4

Teams

VIOS-W 3
Thuisteam
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Bakker, Miel
Grandiek, Joey
Haeften, Tim van
Kemper, Thomas
Langen, Juron van
Nannes, Berend
Pronk, Max
Rommers, Sjors
Schuijt, Bram
Stam, Perry
Stam, Wessel
Witte, Alex
Overige staf
Grandiek, Joey Teammanager
Technische staf
Grandiek, Joey Assistent-scheidsrechter(club)
Hugo Boys 2
Uitteam
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Groot, Kylian
Groot, Paul
Haisma, Dennis
Kleef, Sander van
Kroon, Alex
Kunst, Thomas
Rendering, Lex
Schellevis, Roberto
Slijkerman, Ferry
Snel, Thijs
Stam, Iep
Terweij, Kevin
Veen, Tom Van
Vliet, Sjors van der
Wals, Chimano
Zut, Jorn
Zut, Kjell
Zuurbier, Mike
Technische staf
Padje, Dion van 't Trainer
Rendering, Lex Ass.-trainer/coach
Overige staf
Stam, Iep Teammanager