Con Zelo 2 — Hugo Boys 2

Zondag 28 maart — 11:00

Sportpark De Groet
Smeetsweg 11
1738DK WAARLAND
Aanvangstijd
11:00
Icon
Veld
veld A
Speelduur
90
Icon
Poule
A
Icon
Klasse
3e klasse A
Competitie
Nederlandse reguliere competitie

Kleedkamers

Kleedkamer
Con Zelo
-
Kleedkamer
Hugo Boys
-
Kleedkamer
Scheidsrechter(s)
-

Poulestand Nederlandse reguliere competitie

# Team G W GL V P + - PM
1 AFC 34 2 4 4 0 0 12 16 6 0
2 Hugo Boys 2 4 3 0 1 9 11 8 0
3 VVW 3 4 2 2 0 8 18 9 0
4 Schagen United 2 4 2 1 1 7 11 7 0
5 VVS 46 3 4 2 0 2 6 11 10 0
6 West Frisia 2 4 2 0 2 6 12 12 0
7 V.V. Bergen 2 4 2 0 2 6 11 11 0
8 Alcmaria Victrix 2 4 2 0 2 6 7 10 0
9 Kleine Sluis 2 4 1 2 1 5 11 8 0
10 JVC 2 4 1 1 2 4 5 7 0
11 ZAP 3 4 1 1 2 4 9 12 0
12 Succes 2 4 1 1 2 4 11 16 0
13 Con Zelo 2 4 0 2 2 2 10 15 0
14 RKEDO 2 4 0 0 4 0 6 18 0

Pouleuitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag
Zo 11 okt 2020 Hugo Boys 2 — Kleine Sluis 2 3 - 2

Statistieken

Thuis gewonnen
Uit gewonnen
Percentage gewonnen
Con Zelo
86 (50%)
58 (33%)
41%
Hugo Boys
50% (50%)
89 (48%)
49%

Historische resultaten

Seizoen Datum Wedstrijd Uitslag
Seizoen 2019/'20 1 mrt. 2020 Hugo Boys 2 - Con Zelo 2 2 - 3
Seizoen 2019/'20 10 nov. 2019 Con Zelo 2 - Hugo Boys 2 1 - 4
Seizoen 2018/'19 31 mrt. 2019 Con Zelo 2 - Hugo Boys 2 2 - 5
Seizoen 2018/'19 23 sep. 2018 Hugo Boys 2 - Con Zelo 2 2 - 3
Seizoen 2009/'10 7 feb. 2010 Con Zelo 2 - Hugo Boys 2 2 - 4
Seizoen 2009/'10 20 sep. 2009 Hugo Boys 2 - Con Zelo 2 8 - 1

Teams

Con Zelo 2
Thuisteam
Afgeschermd Middenvelder
Afgeschermd Verdediger
Afgeschermd Doelverdediger
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Assendelft, Mitchel
Beemsterboer, Dennis
Bruin, Rob
Dam, Jasper van
Leest, Teun v.d.
Molenaar, Jacco Middenvelder
Oudeman, Gijs
Wit, Max
Overige staf
Bruin, Rob Teammanager
Oudeman, Erik Teammanager
Technische staf
Houtenbos, Piet Assistent-scheidsrechter(club)
Hugo Boys 2
Uitteam
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Bakker, Sander
Bergen, Rik
Haisma, Bas
Hand, Erwin
Hand, Martijn
Kunst, Thomas
Melten, Niek
Peters, Nick
Slijkerman, Ferry
Stam, Iep
Stralen, Jelle van
Vliet, Sjors van der
Wolkers, Pim
Zuurbier, Mike
Technische staf
Entius, Adri Assistent-scheidsrechter(club)
Peters, John Ernst Ass.-trainer/coach
Srpak, Dragan Trainer/coach
Overige staf
Entius, Adri Teammanager
Groot, Nic Teammanager