ZAP 3 — Hugo Boys 2

Zondag 08 maart — 11:00

Sportpark "De Zwaluw" - ZAP
Ceresplein 1
1764HD BREEZAND
Aanvangstijd
11:00
Icon
Veld
veld 1
Speelduur
90
Icon
Poule
A
Icon
Klasse
3e klasse A
Competitie
Nederlandse reguliere competitie

Kleedkamers

Kleedkamer
ZAP
-
Kleedkamer
Hugo Boys
-
Kleedkamer
Scheidsrechter(s)
-

Poulestand Nederlandse reguliere competitie

# Team G W GL V P + - PM
1 VVW 3 7 4 2 1 14 22 16 0
2 Westfriezen 3 7 4 2 1 14 15 15 0
3 HSV 3 7 4 1 2 13 24 16 0
4 ZAP 3 7 4 1 2 13 21 15 0
5 V.V. Bergen 2 7 4 1 2 13 18 12 0
6 Schagen United 2 7 3 3 1 12 20 12 0
7 Hugo Boys 2 7 4 0 3 12 19 18 0
8 Kleine Sluis 2 7 2 2 3 8 18 12 0
9 SEW 2 7 2 1 4 7 16 17 0
10 JVC 2 7 2 1 4 7 16 18 0
11 Con Zelo 2 7 1 1 5 4 14 22 0
12 West Frisia 2 7 0 1 6 1 7 37 0

Pouleuitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag
Zo 03 nov 2019 SEW 2 — Hugo Boys 2 0 - 2
Zo 10 nov 2019 Con Zelo 2 — Hugo Boys 2 1 - 4

Statistieken

Thuis gewonnen
Uit gewonnen
Percentage gewonnen
ZAP
76 (47%)
58 (35%)
41%
Hugo Boys
50% (50%)
86 (47%)
49%

Historische resultaten

Seizoen Datum Wedstrijd Uitslag
Seizoen 2019/'20 6 okt. 2019 Hugo Boys 2 - ZAP 3 3 - 2
Seizoen 2015/'16 3 apr. 2016 ZAP 3 - Hugo Boys 2 1 - 4
Seizoen 2015/'16 8 nov. 2015 Hugo Boys 2 - ZAP 3 3 - 1
Seizoen 2014/'15 1 mrt. 2015 ZAP 3 - Hugo Boys 2 1 - 1
Seizoen 2014/'15 12 okt. 2014 Hugo Boys 2 - ZAP 3 2 - 0
Seizoen 2013/'14 16 mrt. 2014 Hugo Boys 2 - ZAP 3 5 - 1
Seizoen 2013/'14 13 okt. 2013 ZAP 3 - Hugo Boys 2 1 - 1

Teams

ZAP 3
Thuisteam
Beelen, Kai
Beerepoot, Rick
Berbee, Rick Doelverdediger
Brouwer, Rob Verdediger
Hoep, Michel Verdediger
Meer, Aad vd
Meer, Gé v.d. Verdediger
Osinga, Joost
Rienstra, Chris
Rijken, Jean Michel Verdediger
Smit, Paul Verdediger
Steenvoorden, Jeffrey
Teeuwen, Joris
Veen, Marcel van
Winters, Robert
Technische staf
Brouwer, Rob Standaard functie
Hugo Boys 2
Uitteam
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Bakker, Sander
Berg, Moos van den
Bergen, Rik
Groot, Kylian
Hand, Erwin
Harte, Tim
Kunst, Thomas
Rendering, Jos
Slijkerman, Ferry
Stam, Jur
Ursem, Thomas
Vliet, Sjors van der
Wolkers, Pim
Zuurbier, Ivan Middenvelder
Zuurbier, Mike
Technische staf
Entius, Adri Assistent-scheidsrechter(club)
Langedijk, Mike Trainer
Slaager, Jeroen Trainer
Srpak, Dragan Trainer/coach
Overige staf
Entius, Adri Teammanager
Groot, Nic Teammanager