Kleine Sluis 2 — Hugo Boys 2

Zondag 02 februari — 11:30

Sportpark Kleine Sluis
Sportpark Kleine Sluis 3
1761LP ANNA PAULOWNA
Aanvangstijd
11:30
Icon
Veld
veld 1 West A
Speelduur
90
Icon
Poule
A
Icon
Klasse
3e klasse A
Competitie
Nederlandse reguliere competitie

Kleedkamers

Kleedkamer
Kleine Sluis
-
Kleedkamer
Hugo Boys
-
Kleedkamer
Scheidsrechter(s)
-

Poulestand Nederlandse reguliere competitie

# Team G W GL V P + - PM
1 VVW 3 7 4 2 1 14 22 16 0
2 Westfriezen 3 7 4 2 1 14 15 15 0
3 HSV 3 7 4 1 2 13 24 16 0
4 ZAP 3 7 4 1 2 13 21 15 0
5 V.V. Bergen 2 7 4 1 2 13 18 12 0
6 Schagen United 2 7 3 3 1 12 20 12 0
7 Hugo Boys 2 7 4 0 3 12 19 18 0
8 Kleine Sluis 2 7 2 2 3 8 18 12 0
9 SEW 2 7 2 1 4 7 16 17 0
10 JVC 2 7 2 1 4 7 16 18 0
11 Con Zelo 2 7 1 1 5 4 14 22 0
12 West Frisia 2 7 0 1 6 1 7 37 0

Pouleuitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag
Zo 03 nov 2019 SEW 2 — Hugo Boys 2 0 - 2
Zo 10 nov 2019 Con Zelo 2 — Hugo Boys 2 1 - 4

Statistieken

Thuis gewonnen
Uit gewonnen
Percentage gewonnen
Kleine Sluis
33 (36%)
33 (38%)
37%
Hugo Boys
50% (50%)
86 (47%)
49%

Historische resultaten

Seizoen Datum Wedstrijd Uitslag
Seizoen 2019/'20 22 sep. 2019 Hugo Boys 2 - Kleine Sluis 2 0 - 4
Seizoen 2018/'19 17 feb. 2019 Hugo Boys 2 - Kleine Sluis 2 2 - 0
Seizoen 2018/'19 30 sep. 2018 Kleine Sluis 2 - Hugo Boys 2 3 - 0

Teams

Kleine Sluis 2
Thuisteam
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Appelman, Mark Aanvaller
Bakx, Justin
Beerse, Pelle
Elscot, Jack
Gelder, Fernando van
Janson, Ruud
Kwast, Dion
Langelaan, Pim
Oosterbaan, Job
Pruim, Robert
Rossen, Brett Willem
Smit, Jacco
Snel, Nick
Struikenkamp, Mike Aanvaller
Vledder, Bart
Waiboer, Joost
Technische staf
Afgeschermd Trainer/coach
Overige staf
Boonstra, Wiebe Teammanager
Duyzer, Norman Teammanager
Haan, Herbert de Teammanager
Hugo Boys 2
Uitteam
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Bakker, Sander
Berg, Moos van den
Bergen, Rik
Groot, Kylian
Hand, Erwin
Harte, Tim
Kunst, Thomas
Rendering, Jos
Slijkerman, Ferry
Stam, Jur
Ursem, Thomas
Vliet, Sjors van der
Wolkers, Pim
Zuurbier, Ivan Middenvelder
Zuurbier, Mike
Technische staf
Entius, Adri Assistent-scheidsrechter(club)
Langedijk, Mike Trainer
Slaager, Jeroen Trainer
Srpak, Dragan Trainer/coach
Overige staf
Entius, Adri Teammanager
Groot, Nic Teammanager