West Frisia 2 — Hugo Boys 2

Zondag 01 december — 11:00

Sportpark Immerhorn
Immerhornweg 1
1601DC ENKHUIZEN
Aanvangstijd
11:00
Icon
Veld
veld 2 Dindua
Speelduur
90
Icon
Poule
A
Icon
Klasse
3e klasse A
Competitie
Nederlandse reguliere competitie

Kleedkamers

Kleedkamer
West Frisia
-
Kleedkamer
Hugo Boys
-
Kleedkamer
Scheidsrechter(s)
-

Poulestand Nederlandse reguliere competitie

# Team G W GL V P + - PM
1 VVW 3 7 4 2 1 14 22 16 0
2 Westfriezen 3 7 4 2 1 14 15 15 0
3 HSV 3 7 4 1 2 13 24 16 0
4 ZAP 3 7 4 1 2 13 21 15 0
5 V.V. Bergen 2 7 4 1 2 13 18 12 0
6 Schagen United 2 7 3 3 1 12 20 12 0
7 Hugo Boys 2 7 4 0 3 12 19 18 0
8 Kleine Sluis 2 7 2 2 3 8 18 12 0
9 SEW 2 7 2 1 4 7 16 17 0
10 JVC 2 7 2 1 4 7 16 18 0
11 Con Zelo 2 7 1 1 5 4 14 22 0
12 West Frisia 2 7 0 1 6 1 7 37 0

Pouleuitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag
Zo 03 nov 2019 SEW 2 — Hugo Boys 2 0 - 2
Zo 10 nov 2019 Con Zelo 2 — Hugo Boys 2 1 - 4

Statistieken

Thuis gewonnen
Uit gewonnen
Percentage gewonnen
West Frisia
108 (58%)
72 (39%)
48%
Hugo Boys
50% (50%)
86 (47%)
49%

Historische resultaten

Seizoen Datum Wedstrijd Uitslag
Seizoen 2018/'19 19 mei 2019 Hugo Boys 2 - West Frisia 2 4 - 1
Seizoen 2018/'19 7 okt. 2018 West Frisia 2 - Hugo Boys 2 5 - 2
Seizoen 2012/'13 17 feb. 2013 West Frisia 2 - Hugo Boys 2 4 - 1
Seizoen 2012/'13 23 sep. 2012 Hugo Boys 2 - West Frisia 2 2 - 3
Seizoen 2009/'10 22 apr. 2010 West Frisia 2 - Hugo Boys 2 3 - 3

Teams

West Frisia 2
Thuisteam
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Baijens, Nick
Beekman, Thomas
Blonk, Mike van der
Buiten, Luc
Eijk, Daan van
Eleveld, Valentijn
Gijssen , Youri
Grent, Aron
Klaveren, Marco van
Pijfers, Max
Overige staf
Eleveld, Rogier Teammanager
Pijfers, Rob Teammanager
Rouppe van de Voort, Jeroen Teammanager
Technische staf
Pijfers, Rob Hoofdcoach
Hugo Boys 2
Uitteam
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Bakker, Sander
Berg, Moos van den
Bergen, Rik
Groot, Kylian
Hand, Erwin
Harte, Tim
Kunst, Thomas
Rendering, Jos
Slijkerman, Ferry
Stam, Jur
Ursem, Thomas
Vliet, Sjors van der
Wolkers, Pim
Zuurbier, Ivan Middenvelder
Zuurbier, Mike
Technische staf
Entius, Adri Assistent-scheidsrechter(club)
Langedijk, Mike Trainer
Slaager, Jeroen Trainer
Srpak, Dragan Trainer/coach
Overige staf
Entius, Adri Teammanager
Groot, Nic Teammanager